enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag
enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag

To miejsce spotkań miłośników skuterów. motocykli i quadów

Ten sklep motocyklowy Gdańsk to idealne miejsce dla wszystkich miłośników jednośladów i quadów lub tych, którzy nie połknęli jeszcze bakcyla poruszania się takim pojazdami. Gdy zapoznają się z jego ofertą, na pewno staną się fanami tego rodzaju motoryzacji. I to nie tylko w wersji spalinowej, ale również elektrycznej, czyli bardziej przyjaznej środowisku naturalnemu.

Motocykle, skutery i quady renomowanych firm

MS-MOT jest dealerem motocykli, skuterów i quadów znanych i renomowanych producentów, między innymi:

 1. Benelli,
 2. Arctic Cat,
 3. Kymco,
 4. TGB,
 5. Keeway,
 6. NIU,
 7. Access motor,
 8. AJP,
 9. Rieju,
 10. Linhai,
 11. SEGWAY

Zawsze ma w ofercie kilkadziesiąt modeli pojazdów o różnych pojemnościach silnika, rodzajach przeniesienia napędu i w zróżnicowanych cenach, dostępnych praktycznie na każdą kieszeń.

W swoim asortymencie ten sklep skutery Trójmiasto ma również propozycje dla tych, którym szczególnie leży na sercu ochrona środowiska naturalnego. Mogą oni w MS-MOT kupić także skutery elektryczne. Są wśród nich też takie, które osiągają do 70 kilometrów na godzinę i są w stanie przejechać na jednym ładowaniu ponad 100 kilometrów.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

To jest również miejsce spotkania wszystkich, którzy mają w sobie ducha motocyklowej przygody i rywalizacji, a wyposażenie enduro cross Trójmiasto będzie dla nich zawsze najlepszym prezentem.

Z tą firmą powinien zacząć również współpracę każdy, kto nie chce, aby udoskonalenie jego pojazdu lub jego naprawa stała się krachem dla domowego budżetu. Specjaliści z tej firmy mogą sprawić, że stary skuter, motocykl lub quad zyska drugie życie. Tu nikt nie boi się małych i dużych napraw mechanicznych: wymiana paska napędowego czy łożysk lub głowicy i cylindra nie jest dla nich żadną tajemnicą.

Sklep motocyklowy Gdańsk prowadzi również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pojazdów oraz służy przed zakupem profesjonalnym doradztwem dotyczącym wyboru najlepszego modelu, spełniającego wszystkie oczekiwania klienta.

MS-MOT zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, a jego pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszystkie wątpliwości klientów.

Motocykle Quady