Pozostałe usługi

Warsztat motocyklowy MS-MOT – serwis i naprawa motocykli, skuterów oraz quadów.

MS-MOT to grupa specjalistów motoryzacyjnych, świadczących kompleksowe usługi z zakresu serwisu i naprawy motocykli, skuterów oraz quadów, a także – ze względu na potrzeby klienta – innych pojazdów.

MS-MOT ma do zaoferowania dużo więcej, innowacyjne podejście pozwala nam na poszerzanie swojej działalności w wielu kierunkach.

  • Transport pojazdów: niezawodny i szybki serwis dzięki możliwości skorzystania z transportu pojazdu. W razie potrzeby zajmujemy się dostarczeniem uszkodzonego pojazdu do naszego warsztatu. Klient może w ten sposób zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty ewentualnego transportu motocykla, skutera czy quada.
  • Szlif i tulejowanie cylindrów silnikowych wraz z doborem tłoków: eksploatacja pojazdu jest związana ze zużywaniem się jej poszczególnych podzespołów. Częsta kontrola i zapobieganie większym usterkom to ochrona przez dużymi wydatkami i uszkodzeniami pojazdu
  • Regeneracja głowic: narażona na bardzo intensywną pracę głowica nie może być w żaden sposób pominięta przy kontroli pojazdów. Zajmujemy się doborem odpowiednich materiałów współpracujących i przywróceniem jej należytego stanu
  • Wymiana opon motocyklowych: demontaż i montaż koła, diagnostyka i najlepszy wybór opon.
  • Wiele innych czynności związanych z szeroko pojętym warsztatem i serwisem motocyklowym.

Warsztat motocyklowy MS-MOT, to sektor usług bardzo rozpowszechniony i rozwinięty, dlatego wybór najlepszego specjalisty powinien być poprzedzony solidnym zapoznaniem się z ofertą rynkową.

Motocykle Quady