Sklep Quady Gdańsk – jakiego quada wybrać?

Kiedy zaczyna się wiosna, fani quadów z niecierpliwością czekają na moment, w którym będą mogli usiąść na swoich czterokołowcach. Jeszcze bardziej podekscytowane są osoby zaczynające swoją przygodę z terenówkami. Jednak muszą się zmierzyć z trudnym wyborem, jakim jest wybór odpowiedniego quada do ich preferencji.

Dlatego w MS-MOT sklep motocyklowy Gdańsk stworzyliśmy poradnik, na co zwracać uwagę przy zakupie nowego quada.

Trzy rodzaje Quadów – wybierz idealny dla siebie

  • Quady rekreacyjne – najczęściej spotykane na rynku czterokołowców. Przeznaczone głównie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tymi pojazdami. Pojemność ich silników nie wynosi więcej niż 200 cm3. Ze względu na napęd tylko na tylną oś – mogą mieć problem z podjazdem na pagórki czy bardziej strome wzniesienia. Spełniają się idealnie na twardych powierzchniach i drogach leśnych. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z czterokołowcami – zapraszamy do najlepszy sklep quady Trójmiasto – MS-MOT.

 

  • Quady sportowe – Zdecydowanie wyróżniają się pojemnością silników, która wynosi od 600 do 1000 cm3. Mają napęd na cztery koła, a więc powinny być skonstruowane tak, by ich konstrukcja była jak najbardziej wytrzymała. Waga quadów sportowych jest niższa niż innych czterokołowców. Ich moc jest przeznaczona dla osób, które mają przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w jeździe innymi typami quadów. Najlepsze pojazdy sportowe w MS-MOT sklep quady Gdańsk!

 

  • Quady przeprawowe – Nazywane są również terenowymi. Stworzone do trudnych terenów. Posiadają napęd na cztery koła, a więc wydostanie się z błota i innych wymagających terenów, nie stanowi dla nich żadnego problemu. Nadają się również do wielu prac użytkowych – w rolnictwie, leśnictwie czy nawet wojsku. Ich zawieszenie wykonane jest z wysokim prześwitem – a więc idealnie przeznaczone do nierównych powierzchni. Silniki quadów przeprawowych mają silniki o pojemności od 300 do 995 cm3. W MS-MOT znajdziesz szeroką ofertę także takich czterokołowców. Zapraszamy!

 

Quady dla dzieci – Sklep motocyklowy Trójmiasto MS-MOT

Dla dzieci najczęściej przeznaczone są quady akumulatorowe. Gdy kupujemy czterokołowca dla swojej pociechy, warto zwrócić uwagę czy pojazd posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. To zapewni większe bezpieczeństwo dziecku. Dla użytkowników od 3 do 10 lat sprawdzi się idealnie quad dwoma silnikami o mocy 45W oraz akumulatorem z parametrami 12 V/7Ah. Kolejnym elementem gwarantującym stabilność jazdy w takich quadach są koła, które powinny być duże i poliwęglanowe. Zapewniają wtedy odpowiednią amortyzację. Czterokołowce dla najmłodszych mają najczęściej granice obciążenia do 40 kilogramów.

Marzysz o quadzie wysokiej jakości? W MS-MOT proponujemy rozwiązania przystosowane do każdego Klienta. Zapraszamy do zakupu przy pomocy najlepszych specjalistów!

 

 

 

 

 

Motocykle Quady