sklep motocyklowy gdansk, sklep motocyklowy Trójmiasto
sklep motocyklowy gdansk, sklep motocyklowy Trójmiasto

Sklep motocyklowy Trójmiasto – dopasuj idealną kurtkę

Każdy motocyklista po zakupie wymarzonego jednośladowca powinien dopasować do swoich preferencji również odzież, która ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego w sklepie motocyklowym MS-MOT Elbląg znajdziesz kompleksową ofertę dotyczącą strojów, kurtek, kasków i innych akcesoriów.  Kurtki Motocyklowe – jaką wybrać? Jedną z najważniejszych części garderoby każdego motocyklisty jest kurtka motocyklowa. Spowodowane jest to […]

Każdy motocyklista po zakupie wymarzonego jednośladowca powinien dopasować do swoich preferencji również odzież, która ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego w sklepie motocyklowym MS-MOT Elbląg znajdziesz kompleksową ofertę dotyczącą strojów, kurtek, kasków i innych akcesoriów. 

Kurtki Motocyklowe – jaką wybrać?

Jedną z najważniejszych części garderoby każdego motocyklisty jest kurtka motocyklowa. Spowodowane jest to tym, że duża część motocyklowych wypadków to pozornie niegroźne przewrotki pociągające za sobą poważne uszkodzenia ciała, jeśli nie jesteśmy odpowiednio ubrani. Dlatego sklep motocyklowy Gdańsk zadba przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo. Jednak przy tym pamiętamy oczywiście o wygodzie i aspektach wizualnych  skorelowanych z wyglądem motocyklistów. W naszym sklepie idealnie dopasujesz kurtkę do swoich preferencji pod względem wzrostu, wagi, jak i czynników związanych z pogodą.

Rodzaje kurtek

W sklepie MS-MOT Elbląg dysponujemy kurtkami tekstylnymi i skórzanymi. Każda z nich spełnia inne wymagania – adekwatne do oczekiwań Klienta.

  • Kurtki tekstylne – lekkie i łatwe w dopasowaniu do sylwetki motocyklisty. Przeznaczone są głównie dla posiadaczy motocykli turystycznych. Sklep motocyklowy Trójmiasto oferuje kurtki tekstylne w przystępnej cenie, które kompleksowo zabezpieczą Cię przed wiatrem!
  • Kurtki skórzane  – idealny wybór na motocykle amerykańskie typu – chopper ze względu na aspekty wizualne. Są bardzo wytrzymałe, a więc znakomicie ochronią Cię przed otarciami związanymi z upadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał kupować dodatkowych ochraniaczy, które mogą się zsuwać podczas utraty kontroli nad pojazdem.

Aczkolwiek nie tylko materiał wykonania jest istotny przy doborze idealnej kurtki dla siebie. Kolejnym podział odnosi się do wyposażenia protektorami lub ich braku: 

 

  • kurtki z wbudowanymi protektorami na stałe
  • kurtki bez wbudowanych protektorów, ale z miejscami, by je wkomponować

 

Te pierwsze są ogromnym zabezpieczeniem przed niepożądanym zetknięciem z ziemią lub innymi przeszkodami. Jednak trudno je wykorzystać do codziennych czynności niezwiązanych z jazdą na motocyklu. Z kolei kurtki bez protektorów są tańsze i mogą Ci służyć przy każdym wyjściu z domu. Pamiętajmy, że protektory, które nie są wbudowane od razu, a dokupione później – łatwiej się zsuwają.

Motocyklistom polecamy jednak, by zaopatrzyć się w każdy rodzaj kurtek i dobierać je zależnie od pogody, miejsc, do których podróżujemy czy trybu jazdy. 

Wspólnie ze sklepem motocyklowym Gdańsk zatroszcz się o swoje bezpieczeństwo, wygodę i walory estetyczne. To możliwe dzięki szerokiej ofercie kurtek w MS-MOT! 

Motocykle Quady