sklep skutery elektryczne Trójmiasto
sklep skutery elektryczne Trójmiasto

Dlaczego warto wybrać skuter elektryczny?

Coraz więcej osób przekonuje się o zaletach pojazdów elektrycznych, a liderzy motoryzacji przewidują całkowite odejście od silników spalinowych w niedalekiej już przyszłości. Regulacje przygotowywane przez Unię Europejską wzmacniają siłę tego trendu, przybliżając chwilę, kiedy modele spalinowe przejdą do historii. Zarówno użytkownicy prywatni, wypożyczalnie, jak i firmy dostawcze coraz chętniej korzystają z atutów jakie wiążą się z wyborem skuterów elektrycznych jako głównego środka transportu w zakorkowanych miastach.

Zalety skutera elektrycznego

Za użytkowaniem skutera elektrycznego przemawia szereg zalet, które sprawiają, że można się spodziewać utrzymania trendu rosnącej popularności tego typu pojazdu na drogach i dalszego rozwoju tej gałęzi rynku motoryzacyjnego.

 • Świetny sposób na korki – pozwalają ominąć zatory w zakorkowanych miastach oszczędzając wiele czasu i nerwów.
 • Łatwe do zaparkowania – nie wymagają wolnego miejsca parkingowego, można je postawić bezpiecznie w niemal dowolnym miejscu.
 • Niskie koszty jazdy – koszty jazdy są kilkakrotnie niższe niż modelami spalinowymi. Pokonanie 100 km na skuterze o wysokiej jakości silniku elektrycznym to koszt zaledwie 2-3 zł.
 • Baterie szybko się ładują – nowoczesne baterie ładują się w pełni już w kilka godzin.
 • Duży zasięg – pozwalają na pokonanie nawet do 130 km.
 • Wysokie prędkości – prędkości przekraczające 100 km/h pozwalają na efektywną jazdę zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim.
 • Ekologia – nie emitują szkodliwych spalin i wkrótce mają wyprzeć z użycia pojazdy spalinowe. Nie przyczyniają się do produkcji dwutlenku węgla i smogu.
 • Atrakcyjne ceny – cena ich zakupu jest porównywalna z modelami spalinowymi, więc skorzystanie z wszystkich ich dodatkowych atutów nie musi wiązać się z dodatkowymi wydatkami na start.
 • Cicha praca – zanieczyszczenie miast hałasem to często problem traktowany wystarczająco poważnie. Silniki elektryczne pracują cicho nie generując zbędnego obciążenia na słuchu użytkowników i osób w otoczeniu.
 • Niskie ceny naprawy – wraz ze wzrostem popularności modeli elektrycznych części do nie nich stają się tańsze i coraz lepiej dostępne.
 • Można nim jeździć bez prawa jazdy – są modele przystosowane do jazdy dla osób nieletnich lub nieposiadających prawa jazdy.

MS-MOT – Skutery elektryczne sklep Trójmiasto

MS-MOT to sklep z szeroką ofertą motocykli, skuterów i quadów zlokalizowany w Gdańsku. Klientom z Trójmiasta i okolic oferujemy duży wybór modeli elektrycznych i spalinowych różnych wiodących producentów oraz części wymienne, naprawy i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W naszym sklepie dokonasz także zakupu akcesoriów motocyklowych oraz odzieży. Nasi doradcy z przyjemnością wprowadzą każdego klienta w motoryzacji i pomogą znaleźć w ofercie to, co najlepiej odpowiada na jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego salonu, gdzie oferujemy kompleksowe zaopatrzenie i serwis dla miłośników jazdy na dwóch kółkach lub quadach.

Motocykle Quady