enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag
enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag

16.edycja Moto Safety Day, czyli wielkie wydarzenie motoryzacyjne w Gdyni

Lato 2021 to wyjątkowo aktywny czas, który u nas minął między innymi pod znakiem niedawnej imprezy Moto Safety Day w Gdyni. 16.edycja wydarzenia okazała się wielkim sukcesem, gromadząc wielu miłośników świata motoryzacji – w tym i nasz sklep motoryzacyjny Elbląg MS-MOT, będący jednym z partnerów imprezy.

Liczne atrakcje, wiele niezwykłych osobowości i niezwykła atmosfera sprawiły, że jesteśmy dumni, że mogliśmy się zaangażować w ten jakże wyjątkowy projekt. 

enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag

Moto Safety Day – bo razem możemy zadbać o bezpieczeństwo na drodze

Obowiązkiem każdego z nas jest zadbanie o bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych użytkowników dróg. Przekaz, jaki niesie impreza, która odbyła się w sobotę 31 lipca jest zatem oczywisty – pamiętajmy o partnerstwie i wzajemnym szacunku na drodze.  

enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag

Motywem przewodnim wydarzenia było bezpieczeństwo na drodze, dlatego z tym większą przyjemnością wzięliśmy w nim udział, gdyż jest to dla nas niezwykle ważny aspekt. W ramach programu imprezy uczestnicy mogli nacieszyć się wieloma niezwykłymi aktywnościami – symulatory dachowania i 9D, tory jazdy dla najmłodszych, eko warsztaty, kolejowe miasteczko, badanie czasu reakcji kierowców, możliwość poznania z bliska rajdówki Kajetana Kajetanowicza, jak również samochody elektryczne dla dzieci i dorosłych, instruktaże montażu fotelików czy nauka udzielania pierwszej pomocy – były jedynie namiastką rewelacyjnych propozycji organizatorów. Program „Mistrzowie na drodze” to doskonała inicjatywa, dzięki której wierzymy, że na naszych drogach może być bezpieczniej. 

enduro cross gdansk, sklep motocyklowy elblag

Każdy uczestnik imprezy z pewnością wyniósł z niej całą masę pozytywnych wrażeń, sporą dawkę wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze, w tym także sporą dawkę wiedzy odnośnie udzielania pierwszej pomocy. Nasz Enduro Cross Gdańsk dzięki maksymalnemu zaangażowaniu w tego rodzaju inicjatywy pragnie wraz z pozostałymi partnerami i organizatorami imprezy wspomóc budowanie większej świadomości o możliwościach wpływu każdego z nas na bezpieczeństwo na drodze, dlatego z wielkimi nadziejami już dzisiaj myślimy o kolejnych edycjach eventu!

Motocykle Quady